Filmimine

Minu isiklik valmisolek filmimiseks oli kõike muud kui julge ja entusiastlik. Palju oli tundmatut ning eelnev kokkupuude erinevate filmitöötlemiskeskkondadega puudus. Väga täpselt ei teadnud ka meie lapsnäitleja suhtumist asjasse. Jäi loota kõige paremat!
Saanud  kokku töörühmaga (Sirje S, Kirsi, Krista, Tiiu), oli olemine juba tunduvalt parem. Mitu pead on ikka mitu pead ning lootusekübe, et keegi ikka midagi teab, oli olemas. Kõigepealt saigi väliolukorraga tutvutud, kuid üsna kiirelt tuli otsus kolida oma mikrofonide- ja kaameratega siseruumidesse. Tuba oli soe ning valgust ka piisavalt.
Võtteplats sai sobivaks kohandatud ning töö läks lahti. Filmitud sai nii iPhone-i, iPad-i ja videokaameraga, filmisime kolmest erinevast nurgast. Peab tunnistama, et kõik oli puhas katse-eksitusmeetod. Olid meie võtted õiged või väärad, ega ju väga täpselt teagi. Tegime nii, nagu oskasime. Kogu meeskond oli koostööaldis ja üksteist toetav. Väike näitleja oli väga leplik ning nõustus kõike vajadusel uuesti tegema. Suur aitäh talle!
Edasi järgnes töö arvutis. Ega seal väga kaugele ei jõudnudki ning palju tundmatut ootab veel ees.

http://videoteadus.wordpress.com/2014/10/25/neljas-loeng-25-10-2014/

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s