Filmimine

Minu isiklik valmisolek filmimiseks oli kõike muud kui julge ja entusiastlik. Palju oli tundmatut ning eelnev kokkupuude erinevate filmitöötlemiskeskkondadega puudus. Väga täpselt ei teadnud ka meie lapsnäitleja suhtumist asjasse. Jäi loota kõige paremat!
Saanud  kokku töörühmaga (Sirje S, Kirsi, Krista, Tiiu), oli olemine juba tunduvalt parem. Mitu pead on ikka mitu pead ning lootusekübe, et keegi ikka midagi teab, oli olemas. Kõigepealt saigi väliolukorraga tutvutud, kuid üsna kiirelt tuli otsus kolida oma mikrofonide- ja kaameratega siseruumidesse. Tuba oli soe ning valgust ka piisavalt.
Võtteplats sai sobivaks kohandatud ning töö läks lahti. Filmitud sai nii iPhone-i, iPad-i ja videokaameraga, filmisime kolmest erinevast nurgast. Peab tunnistama, et kõik oli puhas katse-eksitusmeetod. Olid meie võtted õiged või väärad, ega ju väga täpselt teagi. Tegime nii, nagu oskasime. Kogu meeskond oli koostööaldis ja üksteist toetav. Väike näitleja oli väga leplik ning nõustus kõike vajadusel uuesti tegema. Suur aitäh talle!
Edasi järgnes töö arvutis. Ega seal väga kaugele ei jõudnudki ning palju tundmatut ootab veel ees.

http://videoteadus.wordpress.com/2014/10/25/neljas-loeng-25-10-2014/

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s