Õpihaldussüsteemid

Õpikeskkond, mille sisu uurisin ja katsetasin, oli Schoology. Schoology eelkõige sellepärast, et kursusekaaslastelt tulid kutsed ülesannete läbilahendamiseks. Nii saingi antud keskkonnas ise kursuse loojaks ja kaaslaste koostatud ülesannete lahendajaks.

Alustasin taaskord tõlketööga, abi sain ka kurusekaaslaselt Sirjelt. Minu tänusõnad talle! Nii nagu lapsele on iga uus asi põnev, nii ka mulle. Proovida ja katsetada oli palju. Koostasin kursuse Vanasõnad ja kõnekäänud. Lisasin mitmed juba varem koostatud ülesanded, Schoologys endas koostasin testi/tunnikontrolli, lisasin pilte. Minu koostatud tunnikontrolli tegid läbi Sirje S ja Krista. Sain kohe tagasisidet, millal täpselt nad seda tegid, kui kaua kulutasid nad tehtu peale aega ja loomulikult olid kõik vead juba parandatud:) Küsimärgiks jäi ainult ühes tunnikontrollis ettenähtud kahe punkti asemel saadud üks punkt – kuigi kõik oli õige. Ise lahendasin läbi Sirje S koostatud ülesanded: pusisin põnevusega inglisekeelsete harjutuste kallal!

Mitmed ülesannete variandid jäid veel läbi katsetamata, aga edaspidi proovin kindlasti. Kui antud keskkonnas saaks ka keelt valida, meeldiks Schoology mulle veel rohkem. Seda mitte enda kergema heaolu nimel, vaid siis oleks võimalus ka oma neljanda klassiga seal ülesandeid läbi lahendada. Viimase teemaga edasi minnes jõudsin kursusekaaslaste postitusi lugedes Eliademyni.  Äkki see sobibki väiksemate lastega toimetamiseks? Registreerisin end ka seal kasutajaks, et läbi teha Krista koostatud kursus mõistatuste kohta. Üle pika aja sain töökeeleks valida eesti keele. Mulle sobis! Ülesannete lahenduskäik tundus lihtne ja loogiline, ise seal kursuse koostamiseni ei jõudnud.

http://hki5053.wordpress.com/2014/10/10/ii-ulesanne-opihaldussusteemid/

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s