Mina ja sotsiaalmeedia

Minu kokkupuuted sotsiaalmeediaga on keskpärased. Tunnen, et seda on hetkel minu elus täpselt nii palju kui jõuan tarbida.

Kontod, kuhu ma päeva jooksul ikka sisse login, on ekool, facebook ja google (gmail, drive, kalender).  Ekoolis tegelen õppetöö ametlikuma poolega, samas suhtlen ekooli vestluste kaudu tihedalt ka lastevanematega. Toimib väga hästi.

Facebook`is olen pigem tagasihoidlik jälgija, ise teemasid , vestlusi, fotosid avalikult üles ei pane.  Vajadusest ka suvel lastevanematega suhelda (tänu laulu- ja tantsupeole) tegin FB-sse oma klassi kommuuni. Sinna kuuluvad nii lapsed kui ka lapsevanemad. Suvel positasin sinna väikseid reportaaže ja pildimaterjali tantsupeolt, sügisest alates olen üles pannud pilte ja infokilde erinevatest kooli- ja klassiüritustest, paar videot, lapsevanemad on ise postitusi teinud. Kuna tean, et  klassiblogi pidajat minust ei ole, siis FB kommuun on väikeseks aseaineks:) Facebook`s on lisaks veel palju erinevaid kommuune, mille liikmeks ma olen kas siis õpetaja-, õppuri- või lapsevanemana. Mugav võimalus saada  kiiresti asjakohast infot.

Gmaili ja googel drive kontod on kolleegidega info ja õppematerjalide jagamiseks, sõpradega suhtlemiseks, kalendrist vaatan üle enda jaoks tähtsad kuupäevad.

Lisaks eelpool mainitule vaatan aeg-ajalt youtube`st videosid, loen artikleid, otsin erinevatest keskkondadest õppematerjale. Jaanuarist 2014 lisandus haridustehnoloogia koolituse raames minu argiellu üsna mahukas lisatöö just sotsiaalmeedias vallas.

Hetkel rohkemaks ma oma laste, töö ja hobide kõrvalt sotsiaalmeedia jaoks aega ei panusta. Ja minu postkasti potsatab endiselt igal hommikul värske Eesti Päevaleht, mida ma kindlasti online artiklite vastu niipea ei vaheta:)

http://hki5053.wordpress.com/2014/09/26/individuaalne-too-i/

 

Advertisements

One thought on “Mina ja sotsiaalmeedia

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s